Gesneuvelde Infanteristen

 

 

             Daese Alfons

             1e Linie Regiment

             Geboren te Gent op 25 oktober 1891

             Woonplaats: Gent

             Overleden op 28 september 1914 te Opwijk - Gesticht Lindemans

             Oorlogsbegraafplaats: Opwijk

             begraafplaats nu: Stedelijke begraafplaats Gent

 

 

 

 

                De Boiserie Remy Jules

                1e Linie Regiment

                Geboren te Desselgem op 11 januari 1890

                Woonplaats: Desselgem

                Overleden op 28 september 1914 te Buggenhout

                Oorlogsbegraafplaats: Merchtem-Peizegem

                 Begraafplaats nu: Desselgem

 

 

 

 

 

         De Meester Arthur Leopold Leon

             21e Linie Regiment

             Geboren te Ronse op 14 november 1892

             Woonplaats: Dendermonde

             Overleden op 27 september 1914 te Opdorp

             Oorlogsbegraafplaats: Opdorp - Ambulance

             Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 113

             Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

        

 

                De Potter Petrus Jan

                1e Linie Regiment

                Geboren te Buggenhout op 16 april 1893

                Woonplaats: Buggenhout-Opstal

                Gevallen op 27 september 1914 te Opstal - Hoge Linde

                Oorlogsbegraafplaats: Opstal

                Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 76

                Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

          

           De Roo Arthur Marie Korneel

           1e Linie Regiment

           Geboren te Langemark op 22 november 1891

           Gevallen op 27 september 1914 te Opstal - Hoge Linde

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 56

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

 

         De Schuytener Gaston Joseph Ghislain

         1e Linie Regiment

           Geboren te Loupoigne op 12 februari 1893

           Woonplaats: Loupoigne

           Gevallen op 26 september 1914 te Opstal

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Loupoigne

                  

 

                                     

           De Swarte Aloysius Constantinus

           1e Linie Regiment

           Geboren te Zwevezele op 21 januari 1890

           Woonplaats: Zwevezele

           Gevallen op 27 september 1914 te Opstal

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 58

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

           De Ville August Constant Adhemar

           1e Linie Regiment

           Geboren te Denderwindeke op 5 augustus 1893

           Woonplaats: Denderwindeke

           Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

        

 

 

 

           Delcroix Fernand

           1e Linie Regiment

           Geboren te Brussel

           Gevallen op 27 september 1914 te Buggenhout

       

 

 

 

 

 

         Dolhain Joseph Hubert

         1e Linie Regiment

           Geboren te Luik op 25 september 1885

           Overleden op 29 september 1914 te Antwerpen

           Oorlogsbegraafplaats: Antwerpen

 

 

 

 

           Fraeyman Remy

           1e Linie Regiment

           Geboren te Meulebeke op 9 april 1892

           Woonplaats: Tielt

           Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 63

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

          Givron Eduard Joseph

          1e Linie Regiment

            Geboren te Frasnes-Lez-Gosselies op 21 oktober 1883

            Woonplaats: Frasnes-Lez-Gosselies

            Overleden op 29 september 1914 te Breendonk

            Oorlogsbegraafplaats: Breendonk

            Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Willebroek

            Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

                                  

          Heeren Leopold J. H.

         1e Linie Regiment

           Geboren te Etterbeek op 6 november 1893

           Overleden op 28 of 29 september 1914 te Boom

           Oorlogsbegraafplaats: Boom

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Willebroek

          

 

 

 

           Houttekier Emile

           1e Linie Regiment

           Geboren te Hornu op 2 mei 1895

           Woonplaats: Hornu

           Gevallen op 27 september 1914 te Opstal

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde

 

 

 

           Ketsman Omaar Jozef

           1e Linie Regiment

           Geboren te Zottegem op 17 februari 1895

           Woonplaats: Zottegem

           Gevallen op 27 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Zottegem

 

 

 

           Luyckx P.

           1e Linie Regiment

           Geboren te Gent

           Gevallen te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

        

 

 

 

 

           Maldeghem Juliaan Jacob

           1e Linie Regiment

           Geboren te Vlissingen (NL) op 7 augustus 1885

           Woonplaats: Antwerpen

           Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde

 

 

 

           Mathei Emiel Joseph Ghislain

           1e Linie Regiment

           Geboren te Gougnies op 26 mei 1891

           Gevallen op 27 september 1914 te Opstal - Hoge Linde         

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 74

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

 

           Meeuwis Antoine Henri

           1e Linie Regiment

           Geboren te Seraing op 15 maart 1886

           Gevallen op 27 september 1914 te Opstal

         

 

 

 

 

 

           Morizot Firmin Louis

           1e Linie Regiment

           Geboren te Couillet op 17 juni 1885

           Woonplaats: Couillet

           Gevallen op 1 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Couillet

 

 

 

           Mus Franciscus Leopold

           1e Linie Regiment

           Geboren te Wilskerke op 12 december 1888

           Woonplaats: Eernegem 

           Overleden op 27 september 1914 te Sint-Amands - Verpleegtehuis

           Oorlogsbegraafplaats: Sint-Amands

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Willebroek

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

 

         Pauwels Edmond

         1e Linie Regiment

           Geboren te Bassevelde op 18 juli 1890

           Overleden op 27 september 1914

           Oorlogsbegraafplaats: Peizegem

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Willebroek

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

 

           Risselin Charles Auguste

           1e Linie Regiment

           Geboren te Saint Sauveur op 3 juli 1892

           Woonplaats: Tielt

           Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Gemeentelijke Begraafplaats Saint Sauveur

 

 

 

           Ryckaert August Raymond

           1e Linie Regiment

           Geboren te Lovendegem op 13 juni 1891

           Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout

           Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 57

           Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

 

                  Sacré Charles Louis

                  1e Linie Regiment

                  Geboren te Berlare op 18 april 1886

                  Woonplaats: Berlare

                  Gevallen op 26 september 1914 te Buggenhout - Bos

                  Oorlogsbegraafplaats: Buggenhout

                  Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf 60

                  Orde van Leopold II - Oorlogskruis - Overwinningsmedaille - Herinneringsmedaille

 

 

         Van Den Broeck Charles Louis Josephe

         1e Linie Regiment

           Geboren te Appels op 24 februari 1891

           Woonplaats: Dendermonde

           Overleden op 27 september 1914 te Peizegem

           Begraafplaats nu: Belgische Militaire Begraafplaats Dendermonde, graf onbekend

 

 

 

 

         Van Hoorden Jean

         1e Linie Regiment

           Geboren te Brussel op 26 oktober 1885

           Gevallen op 27 september 1914 te Lebbeke

           Oorlogsbegraafplaats: Lebbeke

      

 

 

 

  

           Vermeulen Gustavus Amandus Josephus

           1e Linie Regiment

           Geboren te Gent op 14 mei 1892

           Woonplaats: Gent

           Gevallen op 13 september 1914 te Buggenhout

           Begraafplaats nu: Stedelijke Begraafplaats Sint Amandsberg

 

 

 

 

 

           Wenes Jeroom Albert Louis Pierre

           1e Linie Regiment

           Geboren te Brugge op 19 mei 1892

           Overleden op 6 oktober 1914 te Breendonk