Hechtel 2013

Uitslagen:

  • De uitslag van de A-B-C-D-E klasse zal ik zo snel mogelijk op de website plaatsen (normaal nog dezelfde dag)
  • De uitslag van de teams kan ik pas opmaken als de individuele uitslag en het regelmatigheidcriterium definitief is. (einde van de week)
  • De uitslag van de Open klasse krijg ik via e-mail van de inrichtende organisatie. Na ontvangst zal ik deze op BLOGGEN zetten. http://www.bloggen.be/atbcross/

Daguitslag teams.

plaats

team

startnr.

heren 1

punten

startnr.

heren 2

punten

startnr.

heren 3

punten

startnr.

dame 1

punten

punten totaal

1

Peerkes bike team

21

Damen Bart

3

242

van Gerven Harold

5

227

van Hoof Frank

8

 

#N/B

13

29

2

Nodrugs ATB team

198

Smeyers Brent

7

3

Daemen Carlo

11

16

Ooms Niels

16

337

Greefs kelly

2

36

3

RINGS MTB team A

269

Arne Nuys

2

360

Raaijmakers Kevin

20

20

Hoffmans Peter

24

 

#N/B

13

59

4

Bike Team Meerhout

188

Jeuris James

21

22

Rutten Walter

42

390

Van Elven Brent

50

 

#N/B

13

126

5

DCM Vitanza 

338

Sas Wim

15

60

Keersmaeker Bert

44

132

Mertens Tim

77

 

#N/B

13

149

6

MTB Cyber 12

118

Bertels Hans

48

65

Van Dijck Tom

52

207

Celen Wim

55

 

#N/B

13

168

7

Team-bikes

178

De Proost Rinze

47

98

Daemen Emiel

58

69

Erpels Peter

64

 

#N/B

13

182

8

The B-Team PRO

13

Belien Joris

12

114

Speltincx Jelle

72

233

Proost Benjamin

98

 

#N/B

13

195

9

Team Fotopatch

225

Thaens Robin

32

107

Thaens Erik

54

120

Willems Stephan

113

 

#N/B

13

212

10

MTB BOAR-bikers

72

Compagnie Kristof

41

84

Jacobs Bart

70

126

Volders Gerry

89

 

#N/B

13

213

11

MX Dakan

67

De Meersman Hakkan

38

328

De Meersman Ake

71

329

De Meersman Robert

99

 

#N/B

13

221

12

Crazy MTB Team

116

Rubbens Aaron

51

113

Van Thielen Stijn

73

139

Wouters Tim

88

 

#N/B

13

225

13

Groep Engels Cycling Team

311

De Roover Jef

66

160

Neyens Olivier

74

223

Neveux Kim

78

 

#N/B

13

231

14

Lobster racing team

235

Ten Hartog Patrick

67

152

Seyen Gerry

81

134

Gilis Kristof

86

234

Ten Hartog Sarah

3

237

15

Team Joven

246

Vandael Rony

10

298

Vaesen Joris

17

 

#N/B

400

 

#N/B

13

440

16

BE FAST Cycling Team

4

Sleeckx  Danny

4

62

Michielsen Andy

28

 

#N/B

400

 

#N/B

13

445

17

ATB Team Sponser Sport Food

36

Bertels Jef

13

15

Sebregts Bart

22

 

#N/B

400

 

#N/B

13

448

18

De Rappe Wielen

23

Lambregts Mike

9

237

Adams Jeroen

43

 

#N/B

400

 

#N/B

13

465

19

Bokkerijders

220

Van Roey Wim

27

266

Broeckx Sam

33

 

#N/B

400

 

#N/B

13

473

20

4 Bikes MTB Team

326

Vanspringel Mathias

19

290

Schillebeeckx Wim

60

 

#N/B

400

 

#N/B

13

492

21

Fast Motion

202

Hillen Steve

94

203

Van De Wijngaert Simon

96

 

#N/B

400

 

#N/B

13

603

22

Kipeo cycling team

6

Lodewijckx Bart

1

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

814

23

MTB Slijkdabbers

187

Verachten Niels

6

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

819

24

Peltercrossers

55

Corens Tom

30

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

843

25

WTV Alphen

53

Damen Ton

37

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

850

26

Team Bikes Claessens

368

Mandervelt Hans

39

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

852

27

Sportive Bike Team

182

Van Thielen Carlo

40

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

853

28

RS-Bikes Racing Team

46

Goormans Gerry

45

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

858

29

JVK

281

Verheyden Johan

61

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

874

30

WTC S.O.S.

333

Vanderzanden Wim

62

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

875

31

MTB-WTC den Eel

318

Reijrink Maarten

69

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

882

32

Offroad cycling team HEST

304

Wouters Bjorn

75

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

888

33

Superior Bikers Team

86

Vervecken Gert

76

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

889

34

WildWolf Trek Amateur Racing

261

Scevenels Daivy

79

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

892

35

Gelo sportief

306

Schroyen Danny

80

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

893

36

Team Lieten-Lieten

295

Ausloos Paul

82

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

895

37

Fuji Medista MTB Team

129

Jans Geert

83

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

896

38

Cycling Team Zolder

108

Tielens Peter

84

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

897

39

Epo's Malle

93

Goffa Bjorn

97

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

910

40

The Titty Twisters

95

Van Hoof Cliff

101

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

914

41

WTC Vossenberg

138

Hoes Bart

105

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

918

42

All Area Bikers

153

De Staercke Steven

111

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

924

43

AG Landrover

156

Borremans Michel

116

 

#N/B

400

 

#N/B

400

 

#N/B

13

929

Daguitslag individueel.

Gelieve fouten binnen de 24 uur na de wedstrijd te melden.  atbcross@gmail.com

 

totaal uitslag

leeft.

 

Uitslag klasse

 

startnr.

Naam

Team

1

-50

 

1

A

6

Lodewijckx Bart

Kipeo cycling team

2

-50

 

2

A

269

Arne Nuys

RINGS MTB team A

3

-50

 

3

A

21

Damen Bart

Peerkes bike team

4

-50

 

4

A

4

Sleeckx  Danny

BE FAST Cycling Team

5

-50

 

5

A

242

van Gerven Harold

Peerkes Bike Team

6

-50

 

6

A

187

Verachten Niels

MTB Slijkdabbers 

7

-50

 

7

A

198

Smeyers Brent

Nodrugs ATB team

8

-50

 

8

A

227

van Hoof Frank

Peerkes Bike Team

9

-50

 

9

A

23

Lambregts Mike

De Rappe Wielen

10

-50

 

10

A

246

Vandael Rony

Team Joven

11

-50

 

11

A

3

Daemen Carlo

Nodrugs ATB team

12

-50

 

12

A

13

Belien Joris

The B-Team PRO

13

-50

 

13

A

36

Bertels Jef

ATB Team Sponser Sport Food

14

-50

 

14

A

356

Brouckmans Yoni

0

15

-50

 

15

A

338

Sas Wim

DCM Vitanza 

16

-50

 

16

A

16

Ooms Niels

Nodrugs ATB team

17

-50

 

17

A

298

Vaesen Joris

Team Joven

18

-50

 

18

A

299

Omloop Geert

0

19

-50

 

19

A

326

Vanspringel Mathias

4 Bikes Mtb Team

20

-50

 

20

A

360

Raaijmakers Kevin

RINGS MTB team A

21

-50

 

21

A

188

Jeuris James

Bike Team Meerhout

22

-50

 

22

A

15

Sebregts Bart

ATB Team Sponser Sport Food

23

-50

 

23

A

353

van de Voort Corné

Peerkes Bike Team

24

+50

 

24

A

20

Hoffmans Peter

RINGS MTB-Team B

25

-50

 

25

A

18

Daems Paul

0

 

-50

 

DNF

A

181

Theo Eltink

Peerkes Bike Team

 

-50

 

DNF

A

199

Horemans Joel

MTB Cyber 12 

 

-50

 

DNF

A

33

Van Hoof Senne

Fuji-Medista MTB Team

 

-50

 

DNF

A

24

Savelkoel Alessio

0

 

-50

 

DNF

A

183

Klaasen Erik

Nodrugs ATB team

 

-50

 

DNF

A

209

Verboven Bert

4 bikes MTB Team

 

#N/B

 

32

A

 

#N/B

#N/B

 

#N/B

 

33

A

 

#N/B

#N/B

B - klasse

26

-50

 

1

B

78

Adams Rob

0

27

-50

 

2

B

220

Van Roey Wim

Bokkerijders

28

-50

 

3

B

62

Michielsen Andy

BE FAST Cycling Team

29

-50

 

4

B

31

Meulders Filip

0

30

-50

 

5

B

55

Corens Tom

Peltercrossers

31

-50

 

6

B

212

Leysen Tomas

0

32

-50

 

7

B

225

Thaens Robin

Team Fotopatch

33

-50

 

8

B

266

Broeckx Sam

Bokkerijders

34

-50

 

9

B

278

James Jacobs

0

35

-50

 

10

B

206

Croonenborghs Benny

0

36

-50

 

11

B

74

Deckx Jo

0

37

+50

 

12

B

53

Damen Ton

WTV Alphen

38

-50

 

13

B

67

De Meersman Hakkan

MX Dakan

39

-50

 

14

B

368

Mandervelt Hans

Team Bikes Claessens

40

-50

 

15

B

182

Van Thielen Carlo

Sportive Bike Team

41

-50

 

16

B

72

Compagnie Kristof

MTB BOAR-bikers

42

+50

 

17

B

22

Rutten Walter

Bike Team Meerhout

43

-50

 

18

B

237

Adams Jeroen

De Rappe Wielen

44

-50

 

19

B

60

Keersmaeker Bert

DCM Vitanza 

45

-50

 

20

B

46

Goormans Gerry

RS-Bikes Racing Team

46

-50

 

21

B

109

Baker Michael

0

 

-50

 

DNF

B

200

Van Genechten Steff

Berggaaten cycling team

 

-50

 

DNF

B

396

Leenaerts Stefaan

0

 

-50

 

DNF

B

51

Geluykens Nick

RS-Bikes Racing Team

 

-50

 

DNF

B

352

Carvers Benny

Fast Action Team

 

+50

 

DNF

B

64

Van opstal Eddy

BonGou Cycling Team

 

#N/B

 

27

B

 

#N/B

#N/B

 

#N/B

 

28

B

 

#N/B

#N/B

C - klasse

47

-50

 

1

C

178

De Proost Rinze

Team-bikes

48

-50

 

2

C

118

Bertels Hans

MTB Cyber 12

49

-50

 

3

C

219

Zwinnen Patrick

0

50

-50

 

4

C

390

Van Elven Brent

Bike Team Meerhout

51

-50

 

5

C

116

Rubbens Aaron

Crazy MTB Team

52

-50

 

6

C

65

Van Dijck Tom

MTB Cyber 12 

53

-50

 

7

C

104

Braes Stef

0

54

+50

 

8

C

107

Thaens Erik

Team Fotopatch

55

-50

 

9

C

207

Celen Wim

MTB Cyber 12

56

-50

 

10

C

177

Wynen Nick

0

57

-50

 

11

C

331

Van Hove Franky

0

58

+50

 

12

C

98

Daemen Emiel

Team-bikes

59

-50

 

13

C

87

Hannes Vincent 

MTB Cyber 12

60

-50

 

14

C

290

Schillebeeckx Wim

4 Bikes Mtb Team

61

-50

 

15

C

281

Verheyden Johan

JVK

62

-50

 

16

C

333

Vanderzanden Wim

WTC S.O.S.

63

-50

 

17

C

50

 Cardinaels Tom

0

64

-50

 

18

C

69

Erpels Peter

Team-bikes

65

-50

 

19

C

88

Van Avondt Jurgen

0

66

-50

 

20

C

311

De Roover Jef

Groep Engels Cycling Team

67

+50

 

21

C

235

Ten Hartog Patrick

Lobster racing team

68

-50

 

22

C

349

Dhaluin Rudi

0

69

-50

 

23

C

318

Reijrink Maarten

MTB-WTC den Eel

70

-50

 

24

C

84

Jacobs Bart

MTB BOAR-bikers

71

-50

 

25

C

328

De Meersman Ake

MX Dakan

 

#N/B

 

26

C

 

#N/B

#N/B

 

#N/B

 

27

C

 

#N/B

#N/B

 

#N/B

 

28

C

 

#N/B

#N/B

D - klasse

72

-50

 

1

D

114

Speltincx Jelle

The B-Team PRO

73

-50

 

2

D

113

Van Thielen Stijn

Crazy MTB Team

74

-50

 

3

D

160

Neyens Olivier

Groep Engels Cycling Team

75

-50

 

4

D

304

Wouters Bjorn

Offroad Cycling Team HEST

76

-50

 

5

D

86

Vervecken Gert

Superior Bikers Team

77

-50

 

6

D

132

Mertens Tim

DCM Vitanza 

78

-50

 

7

D

223

Neveux Kim

Groep Engels Cycling Team

79

-50

 

8

D

261

Scevenels Daivy

WildWolf Trek Amateur Racing

80

-50

 

9

D

306

Schroyen Danny

Gelo sportief

81

-50

 

10

D

152

Seyen Gerry

Lobster racing team

82

-50

 

11

D

295

Ausloos Paul

Team Lieten-Lieten

83

-50

 

12

D

129

Jans Geert

Fuji Medista MTB Team

84

-50

 

13

D

108

Tielens Peter

Cycling Team Zolder

85

-50

 

14

D

101

Gijbels Ferdi

0

86

-50

 

15

D

134

Gilis Kristof

Lobster racing team

87

-50

 

16

D

122

Van Gorp Danny

0

88

-50

 

17

D

139

Wouters Tim

Crazy MTB Team

89

-50

 

18

D

126

Volders Gerry

MTB BOAR-bikers

90

-50

 

19

D

248

Leys Sven

0

91

-50

 

20

D

157

Janssens Peter

MTB Cyber 12

92

-50

 

21

D

348

Mermans Bart

0

93

-50

 

22

D

96

Byloos Kristof

MTB Cyber 12

94

-50

 

23

D

202

Hillen Steve

Fast Motion

95

-50

 

24

D

395

Tielens Christof

0

96

-50

 

25

D

203

Van De Wijngaert Simon

Fast Motion

97

-50

 

26

D

93

Goffa Bjorn

Epo's Malle

98

-50

 

27

D

233

Proost Benjamin

The B-Team PRO

99

+50

 

28

D

329

De Meersman Robert

MX Dakan

100

-50

 

29

D

355

Van Gestel Johan

0

 

-50

 

DNF

D

124

Wouters Erik

Cycling Team Zolder

 

#N/B

 

31

D

 

#N/B

#N/B

 

#N/B

 

32

D

 

#N/B

#N/B

E - klasse

101

-50

 

1

E

95

Van Hoof Cliff

The Titty Twisters

102

-50

 

2

E

154

Verstraelen Raf

0

103

-50

 

3

E

140

Coomans Rob

The B-Team PRO

104

-50

 

4

E

173

Serneels Tom

Lobster racing team

105

-50

 

5

E

138

Hoes Bart

WTC Vossenberg

106

-50

 

6

E

372

Michiels Bart

MTB BOAR-bikers

107

-50

 

7

E

386

Vandebeek Frank

0

108

Dame

 

8

E

300

Leys Tamara

0

109

+50

 

9

E

321

Raes Danny

0

110

-50

 

10

E

293

Brouckmans Steve

0

111

-50

 

11

E

153

De Staercke Steven

All Area Bikers

112

Dame

 

12

E

337

Greefs kelly

Nodrugs ATB team

113

+50

 

13

E

120

Willems Stephan

Team Fotopatch

114

-50

 

14

E

231

Spruyt Maarten

Groep Engels Cycling Team

115